O mnie

Parę słów o mojej osobie.


Noriko Kato

Nazywam się Remik Śpiewak, urodzilem się w 1978 roku i chociaż nie od dziecka myślalem, że będę fotografem to tak wlaśnie się stalo. Jestem slodkim leniuszkiem, który najchętniej leżalby...na zielonej trawce, z aparatem w ręku fotografując co się da :)

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie firmy Nikon, bo w kwestii jakości nie uznaję żadnych kompromisów. Najważniejsze jest dla mnie zadowolenie moich modelek i modeli oraz wszystkich tych, którzy powierzyli mi to odpowiedzialne zadanie uwieczniania ważnych chwil swojego życia.
Czerpię z mojej pracy ogrom satysfakcji i wykonuję ją z radością. Niestety w gazowni, energetyce, w piekarni czy w sklepie nie chcą przyjmowac satysfakcji w ramach zaplaty za zakupy i nie wydają reszty radością. Dlatego , choc zdarza mi się robic zdjęcia za ladne oczy, realia zmuszają mnie częstokroc do pobierania oplat za moje uslugi. Oplaty nie są duże, a moja wrodzona ugodowośc sprawia, że każdy bez problemu może się ze mną dogadac.

Jeśli podobają się Państwu moje zdjęcia serdecznie zapraszam do dzialu KONTAKT, a byc może w efekcie rozmów to wlaśnie ja uwiecznię najpiękniejsze chwile z Państwa życia?